Koç Gıda, Koç Market   Çalışkan kardeşler pide kebap salonu Alo pide sipariş   medine pazarı haç ve ümre malzemeleri   0376 2133434 şefkat-restorna, pide-kebap-lokanta 2133434   Köşk pasta salonu, köşk pastanesi   sim otel, sim prestij otel   büyükotel- büyük otel telefon
Bugun...Çankırı ve Kastamonu Protokol İmzalanacak
Tarih: 21-05-2017 01:25:32 + -


Çankırı ve Kastamonu arasında bulunan Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tünelini Protokol İmzalanacak

facebook-paylas
Tarih: 21-05-2017 01:25

Çankırı ve Kastamonu Protokol İmzalanacak

Çankırı ve Kastamonu arasında bulunan Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tünelinde olabilecek her hangi bir kaza veya acil durumla ilgili en seri bir şekilde müdahale edilmesini sağlamak ve bu anlamda sorumlulukları ayrıntılı bir şekilde belirlemek amacıyla Kastamonu Valiliği’nde bir toplantı gerçekleştirildi.

Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü’nde yapılan toplantıya Çankırı Valisi Mesut Köse, Kastamonu Vali Vekili Yaşar Karadeniz, Kastamonu Vali Yardımcısı Ünal Kılıçaslan, Çankırı Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Çankırı Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz,
Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Kastamonu Özel İdare Genel Sekreteri Zafer Karahasan ve her iki ilin ilgili kurum müdürleri katıldı.


Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi kurul üyelerine tünel konumu ve yapısı hakkında bilgiler verdi.

Toplantıda konuşan Vali Mesut Köse, Ilgaz Tüneli’nde meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda en hızlı şekilde hangi ilin duruma müdahale edebileceğini belirlemek ve amacıyla toplandıklarını ifade ederek, Ilgaz Tüneli’nde oluşabilecek acil durumlarla ilgili en seri şekilde müdahale edilmesini sağlamak ve bu anlamda sorumlulukları ayrıntılı bir şekilde belirleme konusuna olumlu yaklaştıklarını söyledi.
Kastamonu Vali Vekili Yaşar Karadeniz ise yapılacak çalışmanın gelecek için örnek bir çalışma olacağının altını çizdi.
 
PROTOKOL İMZALANACAK
Toplantıda her iki ilin kurum müdürleri ve ilgili daire amirleri tarafından Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Tünelde bu güne kadar herhangi bir aksaklığın yaşanmadığı belirtilerek,  ancak olası bir olumsuzlukta hangi ilin acil müdahale yapacağının belirlenmesi amacıyla karşılıklı görüşler ortaya kondu.

Toplantının sonunda Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin olabilecek her hangi bir kaza veya acil durumla ilgili en seri bir şekilde müdahale edilmesinin sağlaması koordinatörlüğünün Kastamonu Valiliğince yapılması belirlenirken koordinatör Valilik tarafından her iki ilin kurum ve kuruluşları arasında planlama ve koordinenin sağlanması yönünde Çankırı ve Kastamonu Valiliği arasında protokol imzalanması kararlaştırıldı.

Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli Koordinatörü olarak belirlenen Kastamonu Valiliği iki ilin yetkili birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılarak tutanak hazırlanmasının ardından,  düzenlenecek olan bir toplantı ile Çankırı Valiliği ile protokol imzalayacak.
 


 

 

 

 
Bu haber 286 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER VALİLİK Haberleri

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çankırı’da Öğrenciler Ve Öğretmen Traktör Yaptılar
  Çankırı’da Öğrenciler Ve Öğretmen Traktör Yaptılar
 • Musa Çağlar Çankırı
  Musa Çağlar Çankırı
 • Çankırı Kucaklama Taşı
  Çankırı Kucaklama Taşı
 1. Çankırı’da Öğrenciler Ve Öğretmen Traktör Yaptılar
 2. Musa Çağlar Çankırı
 3. Çankırı Kucaklama Taşı
VİDEO GALERİ
YUKARI