Koç Gıda, Koç Market   Çalışkan kardeşler pide kebap salonu Alo pide sipariş   medine pazarı haç ve ümre malzemeleri   0376 2133434 şefkat-restorna, pide-kebap-lokanta 2133434   Köşk pasta salonu, köşk pastanesi   sim otel, sim prestij otel   büyükotel- büyük otel telefon
Bugun...Çankırı da Eğitim Bir-Sen Yetkisini Sürdürdü
Tarih: 26-05-2017 01:59:07 + -


Eğitim İş kolunda Eğitim-Bir-Sen

facebook-paylas
Tarih: 26-05-2017 01:59

Çankırı da Eğitim Bir-Sen Yetkisini Sürdürdü

Çankırı da faaliyet gösteren sendika başkanları ve milli eğitim tarafından varılan mutabakatta Eğitim Bir-Sen yetkisini sürdürdü.

Çankırı Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Kasım KARATEKİN mutabakat sonrası açıklamada;
 “ İl Milli Eğitim Müdürlüğünde imzalanan mutabakat metninde bu yıl da yetkili sendika olma başarısına ulaşarak Tarih yazmaya devam ettik. En yakın takipçimiz ile aramızda ki fark 573e ulaştı. Bu yıl üye sayımızı artırmamız eğitim çalışanlarının sendikamıza olan güveninin göstergesidir.
Yetkili sendika olma başarısı tüm üyelerimizin başarısıdır. Böyle büyük başarıları tek kişiye veya yönetim kurulu üyelerine mal etmek çok büyük haksızlık olur. Buradan, yönetim kurulumuza, iş yeri temsilcilerimize ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Başarımız ekip çalışmasının meyvesidir. Biz 1275 kişilik bir ekibiz, bu ekiple aşamayacağımız engel yoktur.

Eğitim Bir Sen, inancın, sağduyunun, vicdanın ve medeniyetimizin sesi olma yolunda çeyrek asırdır sürdürdüğü çalışmaları, yeni dönemin ve gelişen şartların ışığında kendini her dem yenileyerek ve güçlenerek devam edecektir.

Eğitim Bir Sen, medeniyetimizin temel değerlerini göz önünde bulundurarak, yarının tarihine olumlu ve erdemli bir miras bırakmak; tarihe not düşmek ve insanlık birikimine katkıda bulunarak, yarının inşasında aktif rol almak çabası ve gayretindedir. Eğitim-Bir-Sen bir birlikteliktir. Yalnız bu birliktelik sıradan, rastgele, “haydi bugün bir araya gelelim” şeklinde tasarlanmış bir birliktelik değildir. Mazisi olan, amacı olan, bir gayret etrafında şekillenen bir birlikteliktir. Kuruş değil, duruş birlikteliğidir, değerler birlikteliğidir. Üye sayımızı her yıl artırarak devam ettirmemiz bu değerlere sımsıkı sarılmamızın ve ekip çalışmamızın ürünüdür.

Bize verilen yetkiyi en iyi şekilde kullanacağımıza, üyemiz olsun veya olmasın tüm eğitim çalışanlarının sıkıntılarının giderilmesi için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğimize emin olabilirsiniz. Bu bağlamda tüm eğitim çalışanlarına bize yetki verdikleri için teşekkür ediyor, Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum” dedi.

 
Bu haber 111 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER STK Haberleri

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Çankırı’da Öğrenciler Ve Öğretmen Traktör Yaptılar
  Çankırı’da Öğrenciler Ve Öğretmen Traktör Yaptılar
 • Musa Çağlar Çankırı
  Musa Çağlar Çankırı
 • Çankırı Kucaklama Taşı
  Çankırı Kucaklama Taşı
 1. Çankırı’da Öğrenciler Ve Öğretmen Traktör Yaptılar
 2. Musa Çağlar Çankırı
 3. Çankırı Kucaklama Taşı
VİDEO GALERİ
YUKARI